Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego biura sprzedaży!

4 grudnia, 2018 2:03

Prace na placu budowy Osiedla Pruszkowska idą pełną parą – wszystko zgodnie z harmonogramem. Przygotowaliśmy biuro sprzedaży, w którym nasi doradcy z radością opowiedzą o szczegółach inwestycji i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Chcemy, by podczas wizyty, każdy odwiedzający mógł wyobrazić sobie, jak wyglądałoby jego życie w jednym z 99 domów na Osiedlu Pruszkowska. Nasze biuro sprzedaży mieści się w najbliższym sąsiedztwie inwestycji. Nie jest to typowy blaszany kontener spotykany przy wszystkich budowach, lecz starannie wyremontowany budynek, który świetnie wpisuje się w okolicę, a jego zewnętrzne akcenty nawiązują do naszej inwestycji. Wnętrze zostało zaprojektowane nowocześnie i ze smakiem, dla pełnej wygody klientów. Oddaje ono charakter domu i pozwala wczuć się w okolicę.Sąsiedztwo inwestycji sprawia, że z okien mamy doskonały widok na rosnące w oczach budynki Dzięki temu, Szanowni Państwo zobaczycie, jak blisko posiadania własnego domu jesteście.

Zachęcamy, by wizytę na Osiedlu Pruszkowska połączyć z poznaniem okolicy oraz z odwiedzeniem jednej z wielu okolicznych atrakcji. Relaks w saunarium, galop na końskim grzbiecie, a może spacer lub wycieczka rowerowa po rezerwacie Stawy Raszyńskie? Miłośnikom bardziej dynamicznych sportów polecamy parę setów na korcie tenisowym zlokalizowanym 3 minuty od osiedla,rozgrywkę piłkarską na Orliku mieszczącym się 2 minuty od osiedla, naukę nowych stylów pływackich na krytym basenie lub trening w jednej z wielu siłowni. W sąsiedztwie naszej inwestycji znajduje się wiele miejsc, które zachęcają do aktywności fizycznej. A wszystkich, którzy wolą inny sposób spędzania wolnego czasu, zapraszamy do pobliskiego centrum CH Janki na modne zakupy, filmową rozrywkę w kinie lub pyszny obiad w strefie restauracyjnej. Bliskość dróg S8 i A2 zapewnia doskonały dojazd do Osiedla Pruszkowska z każdego miejsca w województwie.

Decydując się na zakup domu w inwestycji Osiedle Pruszkowska, zadbacie Państwo również o wygodę swoich dzieci. Zaledwie 300 metrów od osiedla znajduje się przedszkole, a szkoła podstawowa z kompleksem sportowym tylko 5 minut dalej.

Osiedle Pruszkowska to połączenie zalet wynikających z mieszkania w stolicy ze spokojem i bezpieczeństwem, które może zapewnić tylko bliskość natury. Duża ilość zróżnicowanych obiektów sportowych, rezerwat przyrody, lasy oraz Twój własny ogródek przy budynku zapewnią aktywną zabawę, a Centrum Kultury organizujące warsztaty i spektakle teatralne sprawi, że nikt nie będzie się nudził. W zasięgu zaledwie kilku minut znajduje się rozwinięta infrastruktura – przedszkola, szkoła a także parki i place zabaw, idealne miejsca zabaw dla młodszych i starszych dzieci.

Na Osiedlu Pruszkowska spełnią się Twoje marzenia o własnym miejscu na ziemi! Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Raszynie, przy ul. Pruszkowskiej 65.

Biuro czynne jest:

pon. – pt. 12:00 – 18:00,

sobota 10:00 – 14:00

tel. +48 572 637 390

    +48 572 637 369‬